Share

Başkan Atilla, İsmini Taşıyan Küçük Çocuğun Kirvesi Oldu

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, doğarken ismi verilen küçük Menderes'in kirvesi oldu.

İlçenin kanaat önderlerin Mehmet Koç tarafından torununa kirve olması istenen Belediye Başkanı Menderes Atilla, doğarken ismi verilen küçük çocuğun kirvesi oldu. Sünnet merasimine katılan Başkan Atilla, sünnet olan küçük Menderes'in kirveliğini yaptı. Sünnet merasiminden sonra küçük Menderes'in hediyesini Belediye Başkanının eşi Seval Atilla, taktı.

Başkan Atilla, ilçenin kanaat önderlerinden Mehmet Koç'un torunu Menderes Koç'a kirvelik yaptığını belirterek, "ilçemizin kanaat önderlerinden Mehmet Koç kardeşimizin torunu olmuştu. Torunun ismini de menderes koymuştu. Bugün de çocuğumuzu sünnet edeceğiz ve küçük menderes'in kirvesi olacağız. Eskiden dostluğumuz vardı. Torununa ismimizi vermesi dostluğumuzu daha da pekiştirdi. Mehmet Koç, sünnet olacak torunu için kirve olmamızı istedi. Bizde çocuğumuzun kirvesi olduk. Dostluğumuz akrabalığa dönüştü. Mehmet Koç kardeşimiz çok değerli bir insan. böyle birisiyle kirve olmak bizim içinde büyük bir mutluluk. Kendisine teşekkür ediyorum." dedi.

Mehmet Koç da, kirvelik teklifini kabul eden Başkan Atilla'ya teşekkür ederek, "Benim bir torunum oldu. Ben de başkanımızın ismini koydum. Ayrıca kendisinden torunumun kirvesi olmasını istedik. Kendisi de bizi kırmadı ve kirve olduk. Tüm dostlarımız sünnet merasimimize geldiler. Allah hepsinden razı olsun." diye konuştu.

Oluşturulma Tarihi : 20.03.2017