Share

Başkan Atilla Vaktini Öğrencilere Ayırdı

Zamanını sadece Ceylanpınar'a değil kentin dört bir yanına ayıran Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Şanlıurfa'daki Final Okulları'nın öğrencileriyle bir araya geldi.

Çocuklara ve öğrencilere yakınlığıyla bilinen Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, önceki gün Şanlıurfa'daki Final Okulları'nın davetlisi oldu. Öğrencilerle zaman geçirmesi için davet edilen Başkan Atilla, uzun bir süre çocuklara deneyimlerini aktararak öğrencilerle vakit geçirdi.

ÖĞRENCİLERE DENEYİMLERİNİ AKTARDI

Final Okulları'nın davetlisi olan Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, öğrencilere kısa süreli bir konferansta verdi. Konferansta öğrencilerle bir araya gelen Başkan Atilla, öğrencilere deneyimlerini aktardı. Final Okulları’nda okuyan öğrencilere yerel yönetimlerle ilgili faaliyetleri, sorumlulukları ve çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Atilla; öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Öğrencilerden gelen; yerel yönetimler, ilçenin yönetimi, belediyenin hizmet alanları, faaliyetleri, bugüne kadar ki çalışmaları ve bundan sonraki hedefleri hakkında soruları cevaplayan Başkan Atilla, yapılan hizmetlerin çocuklarımıza daha iyi bir gelecek hazırlamak adına yapıldığını, tüm çalışmalarda çocukları düşündüklerini yineledi.

ÇOCUKLARIN İSTEĞİNİ KIRMADI

Okul gezisi ve kısa süreli konferanstan sonra okul bahçesine inen Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, bahçede bulunan öğrencilerle bir araya geldi. Bahçede uzun süre öğrencilerle sohbet eden Başkan Atilla, daha sonra kız öğrencilerin voleybol isteğini de geri çevirmedi. Öğrencilerle voleybol oynayan Atilla, daha sonra öğrencilerin ısrarı üzerine hatıra fotoğrafı çektirdi. Yapılan seminer ve sohbetten sonra Başkan Atilla, okuldan ayrıldı.

Oluşturulma Tarihi : 11.11.2017