Share

Engelsiz Ceylanlar Galatasaray’ın karşısına çıkıyor

2019 – 2020 Tekerlekli Sandalye Basketbol Şehit Astsubay İlyas Kaya Sezonu yeni haftasında Ceylanpınar Belediyesi Bedensel Engelliler Takımı, Galatasaray Spor Kulübü ile karşı karşıya gelecek.

2019 – 2020 Tekerlekli Sandalye Basketbol Şehit Astsubay İlyas Kaya Sezonu’nda mücadele eden Ceylanpınar Belediyesi Bedensel Engelliler Takımı ligin yeni haftasında Galatasaray Spor Kulübü ile karşı karşıya gelecek.

26 Kasım Salı günü İstanbul Ahmet Cömert Spor Salonu’nda yapılacak olan karşılaşma saat 13.00’da başlayacak.

“YÜREĞİMİZLE TERİMİZİN SON DAMLASINA KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ”
Maç öncesi açıklama yapan Ceylanpınar Belediyespor Kulübü Başkanı Adnan Yıldız, İstanbul’a galibiyet için gideceklerini ifade etti. Başkan Yıldız, “Geçtiğimiz maçta ligin güçlü ekiplerinden Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ni 51-45’lik skorla mağlup etmeyi bildik ve haftayı galibiyetle kapattık. Yeni haftada ise Salı günü İstanbul’da Galatasaray Spor Kulübü’ne konuk olacağız. Bu maç için hazırlığımızı yapıp İstanbul’a galibiyet için gideceğiz. Yüreğimizle terimizin son damlasına kadar mücadele edeceğiz. Tüm Şanlıurfalı hemşehrilerimizi de İstanbul’da Engelsiz Ceylanlar’a destek olmaya davet ediyorum” dedi.

Oluşturulma Tarihi : 25.11.2019