Share

Hanımefendi Seval Atilla'nın Çat Kapı Ziyaretleri Devam Ediyor

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'nın eşi Hanımefendi Seval Atilla, Ramazan ayında 24 Haziran seçimi için "çat kapı" ziyaretlerine devam ediyor.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'nın eşi Hanımefendi Seval Atilla, Ramazan ayında yaklaşan 24 Haziran seçimi nedeniyle ilçede yaşayan vatandaşları ziyaret ederek evlerine misafir oldu. Vatandaşlara değişik hediyeler götüren Hanımefendi Seval Atilla, aileler tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. Seval Atilla, vatandaşlarla uzun uzun sohbet ederek onların sorunlarını dinledi. Seval Atilla'yı karşılarında görünce sevinen vatandaşlar, kimi zaman duygusal anlar yaşadı.

Ceylanpınar İlçe Kadın Kolları Başkanlığı ile gün boyunca ev ziyaretlerini sürdüren Seval Atilla, ziyaret ettiği vatandaşlara yaklaşan tarihi seçimin önemini ve Türkiye üzerinde oynanan oyunları anlattı. Ceylanpınarlı vatandaşlar ise 24 Haziran'da Ak Parti'ye destek vereceklerini ifade ettiler.

"CUMHURBAŞKANLIĞI YÖNETİM SİSTEMİ İLE YENİ BİR DÖNEM BAŞLAYACAKTIR"

Hanımefendi Seval Atilla, 24 Haziran'ın sadece bir seç,im olmadığını aynı zamanda ülke içinde bir dönüm noktası olduğuna dikkat çekti. Atilla, "Kadın Kolları ile beraber görüştüğümüz vatandaşlarımıza da yaklaşan tarihi 24 Haziran seçimi hakkında bilgiler aktardık. Bizi dinleyen vatandaşlarımız ise Ak Parti'yi destekleyeceklerinin sözünü verdi. İnanıyorum ki aziz milletimiz Cumhurun başı sayın Cumhurbaşkanımızı sandıktan daha güçlenerek çıkaracaktır. 24 Haziran sıradan bir seçim değildir. Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi ile yeni bir dönem başlayacaktır. Bugün yanı başımızda Suriye’de yaşananları doğru okuduğumuzda bu seçimin önemi daha iyi anlaşılır. Bölgede güçlü bir Türkiye istemeyen iç ve dış şer odakları, bugün ülkemizi zayıflatmanın hesaplarını yapmaktadır. Bunu hangi partiden olursa olsun tüm halkımız çok iyi algılamalıdır. MHP ile yapılan Cumhur ittifakı ile seçimden güçlü bir sonuç çıkacağına inanıyorum. Bu seçim partiler arası bir seçim değildir. Benim tüm halkımıza çağrım; gelin oylarımızı bölmeyelim ve Türkiye düşmanlarına sandıkta güçlü bir cevap verelim" dedi.

 

Oluşturulma Tarihi : 11.06.2018