Share

Ceylanpınar Caddeleri Aydınlanıyor

Ceylanpınar Belediyesi tarafından "Cadde ve Sokaklar Karanlıkta Kalmasın" sloganıyla başlatılan led aydınlatma çalışmaları devam ediyor. Hemen hergün yeni bir cadde veya sokağın aydınlatma çalışması tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuluyor. Son olarak Ensar Mahallesi 1007. Caddenin aydınlatma çalışmaları tamamlandı. Aydınlatma çalışmaları kapsamında ilçe genelinde 21 bin metrelik bir alanda ışıklandırıldı.

1007. Caddenin ışıklandırma töreninde konuşan Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Daşkıran, ilçenin dört bir yanını led aydınlatma ile ışıklandırdıklarını söyledi. Bugüne kadar 21 bin metle aydınlatma çalışması tamamladıklarını belirten Daşkıran şunları söyledi: "İlçe merkezimizde bulunan Ensar Mahallesi'nin 1007 nolu caddemizin aydınlatma çalışmalarında kalan kısmının açılış törenindeyiz. Şuana kadar parklar hariç toplam 21 bin metre led aydınlatma çalışmasını tamamladık. Konuyla alakalı başkanımız Menderes Atilla çok duyarlı. Ak Parti ilçe başkanımız, belediye başkan vekilimiz ve belediye meclis üyelerimizle beraber caddemizin aydınlatmasının açılışını yapacağız."

Açılış töreninde konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Güntekin de, "Sayın cumhurbaşkanımızın öncülüğünde bütün dünya aydınlansın." diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: "Allah hiç kimseyi karanlıkta bırakmasın. İlçemizin de dört bir yanı aydınlık olsun, hiç bir yer karanlıkta kalmasın. Cumhurbaşkanımız ve başbakanımızın bize emrettiği gibi durmadan çalışıyor ve halkımıza hizmet ediyoruz. Belediye Başkanımız Menderes Atilla, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve ilçe teşkilatımla beraber durmadan Ceylanpınar'a hizmet ediyoruz ve Ceylanpınar'ı aydınlatmaya çalışıyoruz.  Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."

Ensar Mahallesi sakinlerinden Hacı Hamdan Olmaz, "Karanlıktan aydınlığa çıktık. Bundan dolayı belediye başkanımız Menderes Atilla'ya teşekkür ediyorum. Belediyemizin çalışmalarından memnunuz. Daha güzel çalışmaları kendilerinden bekliyoruz." derken Mahmut Ayrılmaz da belediye çalışmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Cadde ve sokaklarımız aydınlanıyor. Her yer parke taşı. Belediyemizin çalışmalarından memnunuz" diye konuştu.

Aziz Olmaz ise, belediye Başkanı Menderes Atilla ve belediye çalışanlarına yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti. 

Oluşturulma Tarihi : 14.12.2016