Share

Cumhuriyet Mahallesi Spor Kompleksi Hizmete Açıldı

Cumhuriyet mahallesinde yapımı tamamlanan spor kompleksi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çifçi'nin de katıldığı törende kesilen kurdele ile spor kompleksinin açılışı gerçekleştirildi.

Düzenlenen törende konuşan Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, ilçeye kazandırılan hizmetlerden dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye teşekkür ederek, "Fatih Sultan Mehmet Mahallesine Büyükşehir Belediyesi tarafından bir semt pazarı buraya yapıldı. Bizler büyükşehir ve ilçe belediyesi olarak el ele Ceylanpınar’ın makus talihini değiştirmeye çalışıyoruz. Ceylanpınar’ı güzelleştirmeye çalışıyoruz. Ceylanpınar’ı yaşanır bir ilçe yapmaya gayret ediyoruz. Büyükşehir belediyesi ile uyum içerisinde çalışıyoruz. İlerleyen zamanlarda da daha güzel hizmetler yapacağız" diye konuştu.

Spor kompleksinde Ceylanpınar U17 takımıyla fotoğraf çektiren Başkan Çiftçi, yapılan ilk maçın başlangıç vuruşunu yaptı. Spor kompleksinin açılışının ardından toplu açılış programı son buldu.

Oluşturulma Tarihi : 18.02.2017