Share

Ceylanpınarlı Muhtar Ceylanpınar ve Şanlıurfa’yı İzmit’e Temsil Etti

İzmit Belediyesi tarafından Muhtarlar Günü dolayısıyla yapılan organizasyonda Türkiye genelinde bin muhtar katılırken, Şanlıurfa’yı Ceylanpınar Seydo Atilla Mahalle Muhtarı Ömer Küçükyıldırım temsil etti.

İlk defa 2013 yılında İzmit Belediyesi tarafından kutlanmaya başlanan organizasyonun 4’üncüsüne Türkiye’nin dört bir yanından binden fazla muhtarı konuk eden Dr. Nevzat Doğan,  muhtarlarla birlikte dernek başkan ve yönetimlerini de ağırladı. Gerçekleşen programa Milli Savunma Bakanı Fikri Işık da katıldı.

Türkiye’de ilk defa 2013 yılında İzmit Belediyesi tarafından kutlanmaya başlanan ve İçişleri Bakanlığı tarafından da yasallaştırılarak yurt genelinde kutlanacak olan Muhtarlar Günü’nün 4’üncüsüne Şanlıurfa’yı temsilen Ceylanpınar Seydo Atilla Mahallesi Muhtarı Ömer Küçükyıldırım katıldı.

Bu yıl dördüncüsü kutlanan Muhtar Günü programına İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen geceye Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve yetkililer katıldı.

 

Oluşturulma Tarihi : 18.10.2016