Share

Ceylanpınar Belediyesi'nden çalışan personele iftar yemeği

Ceylanpınar Belediyesi tarafından belediye bünyesinde çalışan personele ve mahalle muhtarlarına iftar yemeği verildi. Belediye destek hizmetleri binası bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, Belediye Başkanı Menderes Atilla, Ak Parti Ceylanpınar İlçe Başkanı Ahmet Güntekin, Viranşehir Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım, Mahalle Muhtarları,  Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, birim müdürleri, memurlar, belediye işçileri ile taşeron işçiler katıldı.

İftar öncesi Ak Parti Ceylanpınar İlçe Başkanı Ahmet Güntekin ve Ak Parti Viranşehir İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım birer selamlama konuşması yaptı.

Daha sonra bir konuşma yapan Belediye Başkanı Menderes Atilla, her yıl geleneksel hale gelen personel iftarında fedakar belediye personeli ile birlikte iftar açtıklarını belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ceylanpınar'a geleceğini belirten Başkan Atilla, tüm Ceylanpınarlıları Cumhurbaşkanını karşılamaya davet etti.

Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek ise Başkan Atilla'nın iftar davetinden dolayı teşekkür ederek "Aranızda bulunduğumdan dolayı çok mutluyum. Hepinizin Ramazanı mübarek olsun" diye konuştu.

Oluşturulma Tarihi : 22.06.2017